Straipsniai

Straipsniai

Idomus straipsniai apie diagnostikos įranga

„Chip tuningas“, kas tai?

Sakant „chip tuningas“ omenyje turimas variklio elektroninio valdymo bloko mikroprograminės įrangos keitimas. Aukščiau minėtos procedūros pagalba galima pakankamai lengvai ir greitai atlikti transporto priemonės dinamiškumo pagerinimą ir galios padidinimą. Egzistuojančiuose ekologijos reikalavimuose..
2018/12/18 192 Skaityti toliau...

OP-COM skenerių variantai ir jų skirtumai

OP-COM skenerių variantai ir jų skirtumaiŠiuo metu rinkoje yra daugybė pasiūlymų įsigyti diagnostinį adapterį OP-COM stipriai besiskiriančių kaina, o svarbiausia - labai nevienodos kokybės, ir skirtingų schemotechnikų. Toliau straipsnyje išnagrinėsime įvairias skenerių versijas, jų funkcines..
2018/12/15 320 Skaityti toliau...

Apie BMW diagnostikos įrangą ir jungtis

Koncerno BMW pagamintuose automobiliuose būna 2 tipų jungtys: apvali po variklio gaubtu (20 kontaktų) ir standartinė plokščia jungtis OBDII (16 kontaktų) prie vairuotojo kojų.— Senuose modeliuose (1988-2000) būna tik apvali jungtis po variklio gaubtu. Tokių automobilių diagnostikai tiks skeneri..
2018/12/04 294 Skaityti toliau...

Automobilio su išsikrovusiu akumuliatoriumi užvedimo instrukcija

Kasmet žiemą keliuose matome tą patį reginį. Vairuotojai „duoda prisidegti“ automobiliui su išsikrovusiu akumuliatoriumi. Tai darant būtina atkreipti dėmesį į 3 dalykus. Pirma, „donoro“ ir „paciento“ akumuliatorių nominali įtampa turi būti vienoda. Užvedimo laidai turi būti prijungiami tinkamu e..
2018/12/04 268 Skaityti toliau...

Kokie būna automobilių diagnostikos įrangos variantai?

Šiuolaikinis automobilis – tai neįtikėtinai sudėtingas įrenginys, kuriame veikia ir tarpusavyje sąveikauja dešimtys mazgų ir blokų. Kiekvienas iš jų pats dažnai būdamas šiuolaikinės inžinerinės minties viršūne, kartu darniai veikia su kitais automobilio blokais. Sunku įsivaizduoti automechaniką,..
2018/12/04 261 Skaityti toliau...

„OBD II“, kas tai? kaip teisingai nustatyti diagnozę automobiliui?

Kad prie automobilio prijungtumėte diagnostikos įrangą, reikalinga speciali jungtis, vadinama „OBD II“ arba diagnostikos jungtimi.Kiekvieno gamintojo automobiliuose jungtis paprastai būna tam tikroje vietoje (dažniausiai po prietaisų skydeliu) ir, žinant jos buvimo vietą, galima bandyti nuskaity..
2018/12/04 191 Skaityti toliau...

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)